Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake PS-TPD-0850F4FAGE-1 power supply unit 850 W PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Thermaltake PS-TPD-0850F4FAGE-1 is een 850W modulaire voeding met 80 Plus Gold-certificering, ontworpen voor efficiënte stroomvoorziening van hoogwaardige PC's. Met vier 6+2 pins PCI-E connectoren en 12 SATA-aansluitingen biedt deze PSU uitstekende compatibiliteit met verschillende componenten. De grote 140mm ventilator zorgt voor effectieve warmteafvoer, terwijl het modulaire ontwerp kabelbeheer vereenvoudigt. Het zwarte design wordt aangevuld met LED-verlichting, wat zowel functionaliteit als esthetiek combineert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Thermaltake |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 4713227535434 |
| Vendorcode | PS-TPD-0850F4FAGE-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CCC, CE, CES, Federal Communications Commission (FCC), ICES, Laagspanningsrichtlijn (LVD), cTUVus, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 100 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 850 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70.8 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1620 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC/server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Floppy power connector | 1 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte kabel diskettestation | 15 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,500 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,500 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Geluidsniveau | 33,5 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227535434 |
| Vendorcode | PS-TPD-0850F4FAGE-1 |
| Artikelnr | 1081511 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


