Je bent nog niet ingelogd
XILENCE Performance X+ 1050 W PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Xilence Performance X+ 1050 W is een krachtige, efficiënte en modulaire voeding voor PC-bouwers. Met een continu vermogen van 1050 Watt, 80 Plus Gold-certificering en een grote 140 mm-ventilator biedt deze PSU stabiele en koele stroomvoorziening voor hoogwaardige systemen. De voeding is uitgerust met vier 6+2-pins PCI-E-connectoren, één 12VHPWR-aansluiting en twaalf SATA-stroomconnectoren voor een breed scala aan componenten. Dankzij het zwarte design past de Xilence Performance X+ 1050 W mooi in elke moderne PC-behuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1050 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Xilence |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4044953503498 |
| Vendorcode | XN176 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 89 procent |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 87.5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte stroomkabel moederbord | 65 cm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 1050 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953503498 |
| Vendorcode | XN176 |
| Artikelnr | 956751 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


