Enermax ERT1650EWT power supply unit 1650 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De Enermax ERT1650EWT is een krachtige 1650 Watt PC voeding met een 80 Plus Gold certificering. Deze modulaire voeding heeft een grote 140 mm ventilator en biedt 7 x 6+2 pins PCI-E stroomaansluitingen, evenals 12 SATA power connectoren. Met zijn moderne 12VHPWR connector en solide zwarte behuizing is deze Enermax PSU een robuuste oplossing voor high-end gaming PC's en andere veeleisende systemen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1650 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter140 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power7 x
12VHPWR1 x
SATA power connector12 x
Kleur ProductZwart
Merk Enermax
Verkrijgbaar sindsApril 2024
EAN4713157727633
VendorcodeERT1650EWT
Garantie24 maanden
Toon meer
219,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Gold
Design
LED Verlichting ✖︎
Kleur verlichting Geen
Kleur Product Zwart
Supported motherboard form factors ATX
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 115 - 240 V
Max current output (+3.3V) 25 A
Max current output (+5V) 25 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max output current (+12V1) 137,5 A
Maximale ingangsstroom (@110V) 15 A
Maximale ingangsstroom (@220V) 8 A
Active PFC✓︎
Stroom 15 - 8 A
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 170 mm
Hoogte 86 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 6 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Koeling
Ventilator locatie Boven
Overige specificaties
Bearing technologie DBB
PCI Express connector✓︎
Poorten & interfaces
Aansluiting voor diskettestation✓︎
SATA power connector 12 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Floppy power connector 1 x
Lengte CPU-stroomkabel 70 cm
Lengte kabel diskettestation 10 cm
Lengte PCI Express-stroomkabel 80 cm
Lengte SATA-stroomkabel 450, 600, 750, 900 mm
Lengte stroomkabel moederbord 65 cm
Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) 500,650,800 mm
6+2 pins PCI-E power 7 x
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.0
Geluidsniveau 30 dB
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Stille modus✓︎
Fan Diameter 140 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1650 Watt
Product informatie
EAN4713157727633
VendorcodeERT1650EWT
Artikelnr1120960
MerkEnermax
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Noctua NF-A8 PWM, 80mm
84x
Noctua NF-A8 PWM, 80mm
. Levertijd:
Meer productinformatie
84x
Samsung 990 PRO 1TB M.2 SSD
1240x
Samsung 990 PRO 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
1240x
Corsair DDR5 Vengeance 2x16GB 6000 CMK32GX5M2B6000C38 geheugenmodule
191x
MSI Spatium S270 240GB 2.5" SSD
10x
10x
Vergelijkbare producten
Cooler Master MWE GOLD 1250 V2 - ATX 3.1 PSU / PC voeding
41x
41x
Corsair RM1000x 2024 PSU / PC voeding
718x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
194,90
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
194,90
718x
47x
47x
XILENCE Performance X+ 1050 W PSU / PC voeding
4x