Je bent nog niet ingelogd
Chieftec POLARIS 3.0 1250W power supply unit Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Chieftec POLARIS 3.0 is een robuuste 1250W voeding met 80 Plus Gold certificering, wat staat voor hoge energie-efficiëntie. Dit modulaire model beschikt over een grote 135mm ventilator voor effectieve koeling. Met vier 6+2 pins PCI-E power connectors en twaalf SATA power connectors biedt het uitstekende compatibiliteit voor geavanceerde gaming- en workstation-systemen. De modulaire kabels zorgen voor flexibiliteit bij de bouw van uw PC. Deze zwarte voeding combineert betrouwbaarheid met praktische functionaliteit voor eisen stystems.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1250 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Chieftec |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 753263078155 |
| Vendorcode | PPS-1250FC-A3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | CB, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1250 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 22 A |
| Max current output (+5V) | 22 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 104.1 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15-8 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 3010 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte SATA-stroomkabel | 100,550 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 65 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 100,550 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Power factor | 0, 9 |
| Vermogen (continu) | 1250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078155 |
| Vendorcode | PPS-1250FC-A3 |
| Artikelnr | 1091492 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


