Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughpower GF3 1200W 80+ Gold ATX 3.0 Full-Modulair PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Thermaltake Toughpower GF3 1200W 80+ Gold ATX 3.0 Full-Modulair PSU biedt krachtige en efficiënte voeding voor high-end pc's. Met een vermogen van 1200 Watt, 80 Plus Gold-certificering en een 135mm fan, levert deze modulaire voeding stabiele en betrouwbare stroom. De unit heeft 4 x 6+2 pins PCI-E power, 1 x 12VHPWR en 12 x SATA power connectors, zodat je je systeem flexibel kunt configureren. In een stijlvol zwart design past deze voeding in elk pc-bouwproject.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Thermaltake |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 4713227534147 |
| Vendorcode | PS-TPD-1200FNFAGE-4 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 219,00
laatste 90 dagen: 219,00
190,
30
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Semi passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1200 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Max current output (+3.3V) | 22 A |
| Max current output (+5V) | 22 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 100 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1880 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Floppy power connector | 1 x |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 50 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500, 650, 800, 950 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 500, 650, 800, 950 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227534147 |
| Vendorcode | PS-TPD-1200FNFAGE-4 |
| Artikelnr | 951272 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


