Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG A1000GL PCIE5 PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
28x
De MSI MAG A1000GL PCIE5 is een krachtige PC-voeding met een continu vermogen van 1000 Watt en een 80 Plus Gold-certificering voor efficiëntie. Met een 135 mm-ventilator, modulaire kabels en een ruime hoeveelheid stroomaansluitingen, zoals vier 6+2-pins PCI-E-connectors en twaalf SATA-aansluitingen, is deze voeding geschikt voor geavanceerde gaming-pc's en workstations. De zwarte behuizing past bij veel builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | MSI |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 4711377142243 |
| Vendorcode | MAG A1000GL PCIE5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI MAG A750GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 109,00
MSI MAG A850GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
€ 109,00
MSI MAG A1000GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI MAG A1250GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1250 Watt
Bekijk vergelijking
€ 159,90
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal +12V rail(s) | 1 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 999,6 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 22 A |
| Max current output (+5V) | 22 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 83.3 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✖︎ |
| 4-pins Molex power | 1 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator snelheid | 500 - 1800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,500 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 450,500 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 150000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377142243 |
| Vendorcode | MAG A1000GL PCIE5 |
| Artikelnr | 1155301 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
EdwinK
Eerste review
Geschreven bij: MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE PSU / PC voeding
Geplaatst: 18-05-2026
37 dagen in bezit
Top voeding
Stil
Krachtig
PCIe5
Wit !
geen
Perfecte voeding voor mijn gaming pc. Genoeg vermogen voor moderne hardware en de PCIe 5 aansluiting is ideaal voor nieuwe videokaarten. Werkt fluisterstil. Kwalitatieve PSU met stabiele prestaties en goede efficiëntie. Mooie volledig modulaire kabels en compacte bouw waardoor kabelmanagement makkelijk is. Tot nu toe absoluut probleemloos.
❮
❯
❮
❯


