Azza PSAZ-1000P 1000W ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Azza PSAZ-1000P is een krachtige 1000 Watt ATX-voeding met een Platinum 80 Plus-certificering. Met een 120 mm-fan, 4 x 6+2 pins PCI-E-stroomaansluitingen, 12 SATA-stroomaansluitingen en een 12VHPWR-aansluiting, biedt deze modulaire voeding voldoende vermogen en connectiviteit voor krachtige desktopcomputers. Het zwarte design past mooi in elk computergeheugen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1000 Watt
80 Plus CertificaatPlatinum
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power4 x
12VHPWR1 x
SATA power connector12 x
Kleur ProductZwart
Merk Azza
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
EAN4712839557483
VendorcodePSAZ-1000P(ATX 3.1)
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Platinum
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Active PFC✓︎
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 1 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Poorten & interfaces
Aantal EPS-aansluitingen 2
SATA power connector 12 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
ATX-voedingsconnector (12+4-pins)✓︎
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
EPS-voedingsconnector (4+4 pin)✓︎
6+2 pins PCI-E power 4 x
PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) 3
PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) 1
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.1
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1000 Watt
Product informatie
EAN4712839557483
VendorcodePSAZ-1000P(ATX 3.1)
Artikelnr1155978
MerkAzza
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Zalman TeramaxII power supply unit 1000 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum PSU / PC voeding
90x
. Levertijd:
Meer productinformatie
90x
Gigabyte GP-AE1000PM PG5 PSU / PC voeding
120x
120x
Cooler Master X Silent MAX Platinum 1300W - ATX 3.1 PSU / PC voeding