Je bent nog niet ingelogd
Zalman TeramaxII power supply unit 1000 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Zalman TeramaxII is een krachtige 1000W ATX voeding met 80 Plus Gold certificering, wat staat voor goede energiëfficiëntie. Deze modulaire PSU beschikt over een groot 120mm koelventilator voor optimale warmteafvoer. Met vier 6+2 pins PCI-E power connectors en één 12VHWR aansluiting biedt het uitstekende ondersteuning voor grafische kaarten van hoge klasse. Dankzij twaalf SATA power connectors kun je meerdere opslagapparaten aansluiten. Het zwarte design past in elke moderne computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Zalman |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 8809213765254 |
| Vendorcode | ZM1000-TMX2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | EAC, TÜV mark, RoHS, CB, CE, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1000 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 83.33 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 12-6 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2800 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 3 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Floppy power connector | 1 x |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809213765254 |
| Vendorcode | ZM1000-TMX2 |
| Artikelnr | 1169466 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



