Je bent nog niet ingelogd
ASUS Prime -750G power supply unit 750 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
+ 15 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯
De ASUS Prime 750G is een modulaire voeding met een continu vermogen van 750 Watt, geschikt voor middelgrote tot krachtige PC-configuraties. Met Gold 80 Plus certificering biedt deze PSU efficiënte energieomzetting. De voeding beschikt over twee 6+2 pins PCI-E connectors voor grafische kaarten, één 12V-2x6 aansluiting en vijf SATA-connectors voor opslagapparaten. De 135 mm ventilator zorgt voor effectieve warmteafvoer. Het modulaire design stelt je in staat om alleen benodigde kabels te gebruiken, wat zorgt voor betere kabelorganisatie in je computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Asus |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4711636288354 |
| Vendorcode | 90YE00U3-B0NA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 15 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 744 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 62 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1450 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | DBB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 400,120 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 400,150 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 120000 uur |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636288354 |
| Vendorcode | 90YE00U3-B0NA00 |
| Artikelnr | 1167130 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
Ontvang nu 15 EUR Cashback!
Ontvang nu 15 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 15 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯



