Je bent nog niet ingelogd
Kolink Regulator power supply unit 700 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Kolink Regulator is een modulaire ATX voeding met 700 Watt continu vermogen, ideaal voor mid-range gaminig- en werkstationsystemen. Met Gold 80 Plus certificering biedt deze PSU een efficiënt energieverbruik. De voeding beschikt over een stille 120mm ventilator en biedt voldoende connectoren voor moderne systemen, waaronder twee 6+2 pins PCI-E connectors en één 12VHPWR connector. Door de modulaire kabelstructuur kunnen ongebruikte kabels worden verwijderd voor een nettere case-layout. Het zwarte design past bij elke setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 700 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Kolink |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 5999094005396 |
| Vendorcode | KL-R750FG |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 62.5 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 5,5 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 11 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 5.5 - 11 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | CPU, PATA, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 4 |
| SATA power connector | 3 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500,650,800 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 500, 650, 800, 950 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 15000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 700 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094005396 |
| Vendorcode | KL-R750FG |
| Artikelnr | 1168291 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


