Je bent nog niet ingelogd
Kolink Regulator power supply unit 850 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Kolink Regulator 850W is een modulaire ATX voeding met 850 Watt continu vermogen. Met 80 Plus Gold certificaat biedt deze PSU efficiënte energieopbrengst. De voeding beschikt over een 120 mm ventilator voor optimale koeling. Met twee 6+2 pins PCI-E aansluitingen, één 12VHPWR aansluiting en drie SATA connectors biedt deze zwarte voeding volledige compatibiliteit voor moderne gaming- en werkstationsystemen. Het modulaire design zorgt voor flexibel kabelmanagement.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Kolink |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 5999094005402 |
| Vendorcode | KL-R850FG |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 846 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70.5 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 5,5 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 11 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 5.5 - 11 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | CPU, PATA, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 4 |
| SATA power connector | 3 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500,650,800 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 500, 650, 800, 950 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 15000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094005402 |
| Vendorcode | KL-R850FG |
| Artikelnr | 1168292 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


