Je bent nog niet ingelogd
Phanteks AMP GH power supply unit 1200 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
De Phanteks AMP GH is een krachtige 1200 Watt ATX-voeding met Platinum 80 Plus certificering voor optimale energie-efficiëntie. Deze modulaire PSU beschikt over een 120 mm ventilator voor effectieve koeling en biedt ruime connectiviteit met vier 6+2 pins PCI-E power connectors, één 12V-2x6 connector en zes SATA power connectors. Het zwarte design integreert naadloos in moderne PC-builds. De modulaire bedrading stelt gebruikers in staat onnodige kabels uit te sluiten, wat zorgt voor betere airflow en een netter interieur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Phanteks |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 886523510857 |
| Vendorcode | PH-P1200GH_BK01_EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1200 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 100 A |
| Stroom | 15 - 7.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | Onbelaste werking, Te hoog vermogen, Overspanning, Kortsluiting, Onder spanning, Oververhitting, Overstroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2330 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, SATA, Peripheral (Molex) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | Hydraulisch |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 6 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 75 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,300,450 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 300,450 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886523510857 |
| Vendorcode | PH-P1200GH_BK01_EU |
| Artikelnr | 1170892 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


