Je bent nog niet ingelogd
Corsair RM750x Shift White PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
23x
De Corsair RM750x Shift White PSU is een krachtige en efficiënte PC voeding met een continu vermogen van 750 Watt en een 80 Plus Gold-certificering. Met een 140 mm-ventilator en een modulair ontwerp biedt deze voeding flexibele aansluitingen en stille werking. Geschikt voor high-end systemen dankzij de 2 PCI-E 6+2-pins en 12 SATA-aansluitingen. Verkrijgbaar in een elegant wit design om perfect bij uw opbouw te passen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Wit |
| Merk | Corsair |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 840006668015 |
| Vendorcode | CP-9020273-EU |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (+12v) | 62.5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 3200 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 4 |
| SATA power connector | 12 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte SATA-stroomkabel | 800 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006668015 |
| Vendorcode | CP-9020273-EU |
| Artikelnr | 219767 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


