Je bent nog niet ingelogd
Seasonic Focus SPX-750 PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
40x
De Seasonic Focus SPX-750 is een krachtige, efficiënte en modulaire PC-voeding met een continu vermogen van 750 Watt. Deze Platinum-gecertificeerde voeding is uitgerust met een 92mm-ventilator voor geluidsarme koeling. Met 4 x 6+2-pins PCI-E-connectors en 6 SATA-stroomaansluitingen biedt deze zwarte voeding voldoende aansluitingen voor high-end PC-configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Seasonic |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4711173877097 |
| Vendorcode | SSR-750SPX |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 744 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 62 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 - 5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 3 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 6 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte stroomkabel moederbord | 35 cm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Formaat voeding | SFX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711173877097 |
| Vendorcode | SSR-750SPX |
| Artikelnr | 243845 |
| Merk | Seasonic |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


