Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Elite NEX White W600 - Black Cable PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
18x
De Cooler Master Elite NEX White W600 is een compacte voeding met een continu vermogen van 600 Watt, geschikt voor standaard pc-configuraties. Met 80 Plus Standard certificering biedt deze voeding een goede balans tussen prestaties en efficiëntie. De niet-modulaire design met vaste kabels zorgt voor stabiliteit en betrouwbaarheid. Uitgerust met twee 6+2 pins PCI-E connectors en vijf SATA connectors, ondersteunt deze voeding diverse hardware-configuraties. De 120 mm ventilator zorgt voor effectieve koeling. Dit model is ideaal voor gebruikers die een solide voeding zoeken voor hun pc-build.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 600 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Standard |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Cooler Master |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 4719512139639 |
| Vendorcode | MPW-6001-ACBW-BE1 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Cooler Master Elite NEX White W500 - Black Cable PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
500 Watt
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Cooler Master Elite NEX White W600 - Black Cable PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
600 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Cooler Master Elite NEX White W700 - Black Cable PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
700 Watt
Bekijk vergelijking
€ 63,85
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Standard |
| Cybenetics Certificaat | TUV, cTUVus, CE, FCC, CCC, EAC, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Efficientie | 85 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 552 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Houd-tijd | 10 ms |
| Max current output (+3.3V) | 19 A |
| Max current output (+5V) | 17 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 46 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 4.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Vertragingsbereik Power Good-signaal | 100 - 500 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1490 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 50 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 2.41 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512139639 |
| Vendorcode | MPW-6001-ACBW-BE1 |
| Artikelnr | 267288 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


