Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Elite NEX White W500 - Black Cable PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Cooler Master Elite NEX White W500 is een compacte voeding met 500 Watt continu vermogen, geschikt voor standaard gaming- en werkstations. Met een 120mm koelventilator en 80 Plus Standard certificering biedt deze PSU een goede balans tussen prestatie en efficiëntie. De niet-modulaire bedrading zorgt voor eenvoudige installatie en betrouwbaarheid. Met twee 6+2 pins PCI-E aansluitingen en vijf SATA connectors beschikt dit model over voldoende aansluitmogelijkheden voor populaire componenten. Het zwarte ontwerp integreert goed in moderne computerbehuizingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 500 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Standard |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Cooler Master |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 4719512139622 |
| Vendorcode | MPW-5001-ACBW-BE1 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Cooler Master Elite NEX White W500 - Black Cable PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
500 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Cooler Master Elite NEX White W600 - Black Cable PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
600 Watt
Bekijk vergelijking
€ 54,90
Cooler Master Elite NEX White W700 - Black Cable PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
700 Watt
Bekijk vergelijking
€ 63,85
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Standard |
| Cybenetics Certificaat | TUV, cTUVus, CE, FCC, CCC, EAC, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Efficientie | 85 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 456 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Houd-tijd | 10 ms |
| Max current output (+3.3V) | 18 A |
| Max current output (+5V) | 16 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 38 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 4 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Vertragingsbereik Power Good-signaal | 100 - 500 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1470 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 50 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 2.41 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 500 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512139622 |
| Vendorcode | MPW-5001-ACBW-BE1 |
| Artikelnr | 267287 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


