Je bent nog niet ingelogd
Xilence XN430 power supply unit 750 W PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Xilence XN430 is een krachtige 750 watt pc-voeding die voldoet aan de 80 Plus Standard certificering. Met een 120 mm ventilator en talrijke SATA- en PCI-E-aansluitingen biedt deze niet-modulaire voeding een solide basis voor een veeleisend computersysteem. Beschikbaar in een stijlvolle zwarte afwerking, maakt deze Xilence-voeding deel uit van de PC Voedingen (PSU) productlijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Standard |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Xilence |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4044953503573 |
| Vendorcode | XP750R6.2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Standard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Efficientie | 83,5 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 696 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 24 A |
| Max current output (+5V) | 18 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.5 A |
| Max output current (+12V1) | 29 A |
| Max output current (+12V2) | 29 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | Hydrolager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✖︎ |
| Aantal PATA power aansluiters | 3 |
| SATA power connector | 5 x |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 50 cm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 2.52 |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CB, CE, EAC, ErP, RoHS, TUV |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953503573 |
| Vendorcode | XP750R6.2 |
| Artikelnr | 1097066 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

