Je bent nog niet ingelogd
Montech Century II 1050W PCIe 5.1 80+ Gold PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Montech Century II 1050W is een modulaire PC voeding met 1050 Watt continu vermogen en 80+ Gold certificatie voor efficiëntie. Het toestel beschikt over een grote 135 mm koelventilator voor optimale warmteafvoer. Met drie 6+2 pins PCI-E power connectors, één 12V-2x6 connector en zes SATA power connectors biedt het voldoende aansluitingen voor moderne gaminghardware. De modulaire kabelmanagement zorgt voor een netter computerwerk. Het product heeft een praktische grijs-zwart afwerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1050 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Merk | Montech |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4710562743371 |
| Vendorcode | CENTURY II 1050W |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Montech Century II 850W PCIe 5.1 80+ Gold PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
€ 84,90
Montech Century II 1050W PCIe 5.1 80+ Gold PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1050 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Montech Century II 1200W PCIe 5.1 80+ Gold PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1200 Watt
Bekijk vergelijking
€ 119,90
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 124,90
laatste 90 dagen: 124,90
99,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, CCC, EAC, Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Federal Communications Commission (FCC), KC, KCC, Laagspanningsrichtlijn (LVD), RCM, RoHS, cTUVus, TÜV mark, UKCA |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1050 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | PCIe, Peripheral (Molex), SATA, CPU |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 2 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 6 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte SATA-stroomkabel | 950 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 950 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1050 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562743371 |
| Vendorcode | CENTURY II 1050W |
| Artikelnr | 790409 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Dgj
Eerste review
Geplaatst: 27-04-2026
12 dagen in bezit
Wordt erg heet
Wordt veel warmer dan mij oudere voeding. Had juist verwacht met de grotere fan dat deze koeler is.
❮
❯
❮
❯


