Je bent nog niet ingelogd
Lian Li EDGE 850W Black PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De Lian Li EDGE 850W is een modulaire voeding met een continu vermogen van 850 Watt, ontworpen voor krachtige PC-systemen. Met een 80 Plus Platinum certificering biedt deze voeding hoge efficiëntie en lagere energieverspilling. De 120mm fan zorgt voor effectieve koeling. De voeding beschikt over drie 6+2 pins PCI-E connectors, één 12VHPWR aansluiting en 12 SATA power connectors, wat volop connectiviteit biedt. Het modulaire ontwerp stelt je in staat onnodige kabels te verwijderen voor een schonere kabelbeheer. Dit model is beschikbaar in zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Lian-Li |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 4718466015105 |
| Vendorcode | EG0850 BLACK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Veiligheid | OCP/ OPP/ UVP/ OVP/ OTP/ SCP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 91,89 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 744 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 86 mm |
| Diepte | 182 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4-pins CPU power | 1 x |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 45 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 40 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 120 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 30 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 120 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Geluidsniveau | 31,8 dB |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466015105 |
| Vendorcode | EG0850 BLACK |
| Artikelnr | 963461 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


