Je bent nog niet ingelogd
Montech Titan PLA 1000W 80 PLUS Platinum Fully Modular PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
De Montech Titan PLA 1000W is een premium fully modulaire voeding met 1000 Watt continu vermogen en 80 PLUS Platinum certificering voor maximale energie-efficiëntie. Met drie 6+2 pins PCI-E aansluitingen biedt dit model uitstekende compatibiliteit voor krachtige grafische kaarten. De 135mm ventilator zorgt voor efficiënte koeling, terwijl de modulaire kabelstructuur optimale flexibiliteit en kabelmanagement mogelijk maakt. Met 12 SATA-aansluitingen en één 12V-2x6 connector is deze witte voeding geschikt voor uitgebreide systemen met meerdere opslagapparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Wit |
| Merk | Montech |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4710562743616 |
| Vendorcode | TITAN PLA 1000W |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Montech Titan PLA 750W 80 PLUS Platinum Fully Modular PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 169,00
Montech Titan PLA 850W 80 PLUS Platinum Fully Modular PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
€ 159,00
Montech Titan PLA 1000W 80 PLUS Platinum Fully Modular PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Montech Titan PLA 1200W 80 PLUS Platinum Fully Modular PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1200 Watt
Bekijk vergelijking
€ 199,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 188,00
laatste 90 dagen: 188,00
179,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Certificaten van naleving | TÜV mark, CB, CE, UKCA, EAC, CCC, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, KC, RCM, RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 996 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 13 - 6.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✖︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562743616 |
| Vendorcode | TITAN PLA 1000W |
| Artikelnr | 970080 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Clakz
Geplaatst: 16-04-2026
8 dagen in bezit
Uitstekende kwaliteit
Flexibele kabels
ATX 3.1 compliant
Fluisterstil
Zeer schappelijk geprijsd
❮
❯
❮
❯


