Je bent nog niet ingelogd
Synology PSU 250W_5 power supply unit 250 W Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De Synology PSU 250W_5 is een server voedingseenheid specifiek ontworpen voor gebruik in Synology opslagservers. Met een continu vermogen van 250 Watt biedt deze zilverkleurige voeding betrouwbare energievoorziening voor serveromgevingen. De unit is uitgerust met een 40 mm ventilator voor efficiënte warmteafvoer en optimale prestaties. Deze voedingseenheid is een vervangingsdeel geschikt voor compatibele Synology servermodellen en ondersteunt stabiele serverwerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Vermogen (continu) | 250 Watt |
| Toepassing | Opslagserver |
| Fan Diameter | 40 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 4711174728916 |
| Vendorcode | PSU 250W_5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Zilver |
| Type koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Gewicht | 730 gram |
| Hoogte | 41 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Opslagserver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | RS1221+, DS1821+, DS1819+, DS1621xs+, DS1621+, DVA3221, DVA3219 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstype | Niet-modulair |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Diameter | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174728916 |
| Vendorcode | PSU 250W_5 |
| Artikelnr | 1066578 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten