Je bent nog niet ingelogd
Synology PSU 350W-RP SET_1 power supply unit Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
De Synology PSU 350W-RP SET_1 is een robuuste voeding speciaal ontworpen voor opslagservers. Met een continu vermogen van 350 Watt biedt deze eenheid betrouwbare stroomvoorziening voor serveromgevingen. De compact uitgevoerde voeding is uitgerust met een 40 mm ventilator voor efficiënte warmteafvoer. Dit model is ideaal voor bedrijven die een stabiele en efficiënte energieoplossing voor hun opslagsystemen zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Vermogen (continu) | 350 Watt |
| Toepassing | Opslagserver |
| Fan Diameter | 40 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4711174728855 |
| Vendorcode | PSU 350W-RP SET_1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 350 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 262 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Gewicht | 2090 gram |
| Hoogte | 84 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Opslagserver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | RS2423RP+, RS2421RP+ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstype | Niet-modulair |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Diameter | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174728855 |
| Vendorcode | PSU 350W-RP SET_1 |
| Artikelnr | 1117750 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten