Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech 99997231 550W Roestvrijstaal power supply unit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De Inter-Tech 99997231 550W Roestvrijstaal power supply unit is een krachtige en duurzame voeding voor serveromgevingen. Met een continu vermogen van 550 Watt en een 80 Plus Gold-certificering biedt deze voeding een efficiënte en betrouwbare stroomvoorziening. De 40 mm ventilator zorgt voor een effectieve koeling, waardoor het systeem stabiel en geruisloos functioneert. Deze servervoeding is gemaakt van roestvrij staal, wat een lange levensduur en hoge duurzaamheid garandeert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Vermogen (continu) | 550 Watt |
| Toepassing | Server |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 40 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 4260455642293 |
| Vendorcode | 99997231 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 230 v |
| Efficientie | 92 procent |
| Vermogen (continu) | 550 Watt |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Gewicht | 2550 gram |
| Hoogte | 84 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 6 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 2 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455642293 |
| Vendorcode | 99997231 |
| Artikelnr | 1729205 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯