Je bent nog niet ingelogd
Intenso POWER ADAPTER 2XUSB-A/7802412 Universeel Wit AC Binnen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Intenso POWER ADAPTER 2XUSB-A is een universele USB-lader met twee USB-A poorten, ideaal voor het gelijktijdig opladen van meerdere apparaten. In elegant wit design past dit compacte laadstation perfect in elk interieur. Met zijn praktische twee-poorts uitvoering biedt het flexibiliteit voor het laden van smartphones, tablets en andere USB-compatibele toestellen. Deze adapter is een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik thuis of onderweg, waarbij u efficiënt meerdere devices tegelijk van stroom kunt voorzien.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intenso |
| Aansluiting | USB-A |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4034303033256 |
| Vendorcode | 7802412 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output Voltage | 5 V |
| Type stekker | Type C |
| Vermogen | 24 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 78 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort voeding | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4034303033256 |
| Vendorcode | 7802412 |
| Artikelnr | 1100595 |
| Merk | Intenso |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯