Je bent nog niet ingelogd
Belkin Dual USB-A Charger. 24W incl. USB-C Cable 1m. white
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Belkin Dual USB-A Charger biedt een handig oplaadstation voor uw apparaten. Met een uitgangsvermogen van 24 watt en een uitgangsstroom van 4.8 ampère kunt u snel en efficiënt uw USB-A en USB-C apparaten opladen. De meegeleverde 1 meter kabel zorgt voor een flexibele aansluiting, en de witte behuizing past in vrijwel elke omgeving. Deze oplader is een praktische keuze voor uw dagelijkse oplaadbehoefte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Belkin |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Vermogen | 24 Watt |
| Output | 4.8 A |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| EAN | 745883793778 |
| Vendorcode | WCE001vf1MWH |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 4.8 A |
| Vermogen | 24 Watt |
| Poort 1 uitgangsstroom | 2,4 A |
| Poort 2 uitgangsstroom | 2,4 A |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 29 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 745883793778 |
| Vendorcode | WCE001vf1MWH |
| Artikelnr | 1104151 |
| Merk | Belkin |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Twee apparaten opladen via één stopcontact Met de Boost Charge USB-A-oplader met twee aansluitingen kunt u gemakkelijk twee apparaten zoals smartphones, powerbanks of tablets tegelijkertijd opladen. Het is een ruimtebesparende oplossing wanneer meerdere apparaten een energieboost nodig hebben. Snel opladen Deze oplader is voorzien van twee USB-A poorten, elk met 12 watt vermogen, om je apparaten sneller op te laden dan met een 5 watt oplader. Sluit de oplader eenvoudig aan op een stopcontact. Dan kun je twee mobiele apparaten opladen. Direct klaar voor gebruik Een praktische USB-A / USB-C-kabel van 1 m wordt meegeleverd. U kunt uw apparaat snel en gemakkelijk opladen. In een oogopslag:
- -24 W / 4,8 A totaal vermogen
-Maakt gelijktijdig opladen van twee apparaten mogelijk via twee aansluitingen
-Compatibel met elk apparaat waarop een USB-A-kabel kan worden aangesloten
-USB-A / USB-C-kabel inbegrepen, lengte 1 m
- Afmetingen (LxBxH): 56 x 29 x 58 mm
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯