Je bent nog niet ingelogd
DELL TH5RJ netvoeding & inverter Binnen 100 W Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De DELL TH5RJ is een compacte netvoeding met USB-C aansluiting, geschikt voor diverse apparaten. Met een vermogen van 100 Watt en uitgangen van 1,7 en 6 Ampère biedt dit apparaat flexibele laadopties. De voeding is voorzien van een 1 meter lange kabel en het zwarte design past bij moderne elektronische apparaten. Ideaal voor thuisgebruik en onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Vermogen | 100 Watt |
| Output | 1.7, 6 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 5397184922460 |
| Vendorcode | DELL-TH5RJ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1.7, 6 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Instelbare uitgangsspanning | ✓︎ |
| Vermogen | 100 Watt |
| Output Voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 330 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | DELL |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort voeding | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184922460 |
| Vendorcode | DELL-TH5RJ |
| Artikelnr | 1125678 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯