Je bent nog niet ingelogd
LogiLink PA0210W oplader voor mobiele apparatuur Wit Binnen
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
4x
De LogiLink PA0210W is een compacte USB-A lader met een vermogen van 12 Watt, ontworpen voor het opladen van diverse mobiele apparaten. Met een uitgangssterkte van 2,4 Ampère biedt deze witte lader voldoende stroom voor efficiënt laden van smartphones, tablets en andere USB-apparaten. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor thuisgebruik of onderweg. De LogiLink lader combineert functionaliteit met eenvoud en is geschikt voor dagelijks gebruik bij het laden van uw mobiele apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | USB-A |
| Vermogen | 12 Watt |
| Output | 1, 2.4 A |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 4052792055085 |
| Vendorcode | PA0210W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1, 2.4 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 12 Watt |
| Output Voltage | 5 V |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Overontlading, Overbelasting, Kortsluiting |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 51 gram |
| Hoogte | 28 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Smartphone, Tablet |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792055085 |
| Vendorcode | PA0210W |
| Artikelnr | 1143511 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯