Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 2200 RLE UPS 2200 VA 4 AC-uitgang(en) Line-interactive
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
3x
De BlueWalker PowerWalker VI 2200 RLE is een line-interactive noodstroomvoorziening met een nominaal vermogen van 2,2 kVA en een werkzaam vermogen van 1320 Watt. Dit apparaat is uitgerust met 4 AC-uitgangen, waardoor het geschikt is voor het beschermen van meerdere elektrische apparaten tegen stroomonderbrekingen. De line-interactive technologie zorgt voor een efficiënte energiebeheer en maakt het ideaal voor kantoor- en computeromgevingen waar ononderbreekte stroomvoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 1320 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
| EAN | 4260074981186 |
| Vendorcode | 10121100 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 2 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 7,1 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 1,1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Frequentie | 45/55 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2, 2k |
| Output vermogensfactor | 0, 6 |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Vermogen | 1320 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Gewicht | 16700 gram |
| Hoogte | 88 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 50 dB |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074981186 |
| Vendorcode | 10121100 |
| Artikelnr | 246206 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯
