Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 3000 SCL UPS Line-Interactive 3000 VA 1800 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
7x
De BlueWalker VI 3000 SCL is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 3 kVA en 1800 Watt. Dit apparaat biedt bescherming tegen stroomuitval en spanningsfluctuaties voor uw kritieke apparatuur. Met zijn compacte ontwerp is het geschikt voor kantoren, kleine serverruimtes en netwerkinstallaties. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte energiebeheer en snelle omschakeling naar batterijvoeding bij stroomonderbrekingen. Het systeem monitort voortdurend de netspanning en past zich aan aan variaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
| EAN | 4260074982169 |
| Vendorcode | 10121144 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 2 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Output vermogensfactor | 0, 6 |
| Stroom (max.) | 1 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Overbelasting |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 146 mm |
| Diepte | 397 mm |
| Gewicht | 11500 gram |
| Hoogte | 205 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Schuko-out | 1 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074982169 |
| Vendorcode | 10121144 |
| Artikelnr | 277481 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯