Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker Basic VI 3000 STL IEC UPS Line-interactive 3 kVA 1800 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De PowerWalker Basic VI 3000 STL IEC is een line-interactive noodstroomvoorziening met een nominaal vermogen van 3 kVA en een werkelijk vermogen van 1800 Watt. Dit apparaat beschikt over 6 AC-uitgangen en biedt betrouwbare stroomvoorziening bij stroomuitval. Met zijn compacte bouwwijze en IEC-standaard aansluiting is het geschikt voor het beschermen van kantoorapparatuur, servers en ander kritisch elektrisch gereedschap. De line-interactive technologie zorgt voor snelle omschakeling naar batterijvoeding bij netstroomstoringen, waardoor onderbreking van uw werkzaamheden minimaal wordt gehouden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4260074984026 |
| Vendorcode | 10121196 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 4 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 3,5 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Type koeling | Actief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficiëntie (On-line modus) | 93 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Output vermogensfactor | 0, 6 |
| Type stroombron | AC |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembaar netsnoer | ✓︎ |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 151 mm |
| Diepte | 394 mm |
| Gewicht | 18100 gram |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 0,7 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Pseudo sine |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECO mode | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stekker | C20 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | PowerMaster |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074984026 |
| Vendorcode | 10121196 |
| Artikelnr | 956867 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯