Je bent nog niet ingelogd
APC BX1200MI-GR UPS Line-interactive 1200 VA 650 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
6x
De APC BX1200MI-GR is een line-interactive UPS-systeem dat is ontworpen voor betrouwbare noodstroomvoorziening. Met een capaciteit van 1200 VA en een vermogen van 650 Watt beschikt deze unit over zes AC-uitgangen voor het aansluiten van meerdere apparaten. Het line-interactive ontwerp biedt bescherming tegen spanningsfluctuaties en zorgt voor een soepele overschakeling naar batterijkracht bij stroomuitval. Dit model is geschikt voor kleine kantoren, werkstations en netwerkapparatuur die continue voeding nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 650 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 731304410867 |
| Vendorcode | BX1200MI-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 5 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Input vermogensfactor | 0, 54 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 2k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 650 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 7600 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304410867 |
| Vendorcode | BX1200MI-GR |
| Artikelnr | 295155 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯