Je bent nog niet ingelogd
APC Back-UPS BVX1200LI Noodstroomvoeding - 1200VA, 6x C13
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De APC Back-UPS BVX1200LI is een compacte noodstroomvoeding met een capaciteit van 1200VA en 650 Watt. Dit model beschikt over zes C13 stopcontacten voor het voeden van essentiële apparatuur tijdens stroomonderbrekingen. De BVX1200LI biedt betrouwbare bescherming voor computers, servers en andere elektronische apparaten. Met zijn compacte formaat past deze UPS gemakkelijk in kantoor- of serveromgevingen. Het apparaat zorgt voor ononderbroken stroomvoorziening en bevat beveiligingsmechanismen tegen spanningspieken en stroompiekbelastingen. Ideaal voor kleine bedrijven en thuiskantoren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 650 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
| EAN | 731304404507 |
| Vendorcode | BVX1200LI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB , CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 2k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Vermogen | 650 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 7500 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304404507 |
| Vendorcode | BVX1200LI |
| Artikelnr | 297933 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯