Je bent nog niet ingelogd
APC BX1600MI UPS Line-interactive 1600 VA 900 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
5x
De APC BX1600MI is een line-interactive noodstroomvoorziening met een capaciteit van 1600 VA en een vermogen van 900 Watt. Dit apparaat beschikt over zes AC-uitgangen en biedt bescherming tegen spanningsvariaties en stroomuitval. Ideaal voor het beveiligen van computers, netwerkapparatuur en andere elektronische apparaten tegen onverwachte stroompausen. De compacte uitvoering maakt het geschikt voor kantoor- en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 900 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,6 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 731304410829 |
| Vendorcode | BX1600MI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 6,5 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Input vermogensfactor | 0, 56 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,6 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 6k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 900 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 10300 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304410829 |
| Vendorcode | BX1600MI |
| Artikelnr | 295156 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯