Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 2000 RLP Line-interactive 2 kVA 1800 W 8 AC-uitgang(en)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
1x
De BlueWalker noodstroomvoorziening biedt betrouwbare backup-stroomvoorziening met een vermogen van 2 kVA en 1800 Watt. Dit line-interactive systeem is ontworpen voor bedrijven en kantoren die ononderbroken stroomtoevoer nodig hebben. Met 8 AC-uitgangen kunnen meerdere apparaten tegelijkertijd worden aangesloten. Het compacte formaat maakt installatie eenvoudig, terwijl de geavanceerde spanning-regulatie uw apparatuur beschermt tegen stroomschommelingen. Ideaal voor servers, netwerkapparatuur en andere kritieke systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 4260074983791 |
| Vendorcode | 10121192 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 4 |
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 9 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 2 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficiëntie (On-line modus) | 98,8 procent |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Output voltage THD | 3 procent |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Efficiëntie (ECO-modus) | 83,4 procent |
| Laadstroom | 6 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| SmartSlot | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Off-modus opladen | ✓︎ |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECO mode | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074983791 |
| Vendorcode | 10121192 |
| Artikelnr | 936513 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯