Je bent nog niet ingelogd
BlueWalker PowerWalker VI 800 SW
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
BlueWalker PowerWalker VI 800 SW is een compacte noodstroomvoorziening ontworpen voor betrouwbare stroomverzorging bij uitvallen. Met een vermogen van 480 Watt en 0,8 kVA capaciteit biedt dit apparaat essentiële bescherming voor computers, netwerkapparatuur en andere gevoelige elektronische apparaten. De VI 800 SW van BlueWalker is geschikt voor kantoren en kleine bedrijfsomgevingen waar continue stroomtoevoer van belang is voor ononderbroken werking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 480 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,8 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4260074976304 |
| Vendorcode | 10120080 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | Batterijvervanging |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,8 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 8k |
| Stroomspanning bescherming | Batterij-ontlading, Overbelasting, Overbelasting, Kortsluiting |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 480 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 328 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 6000 gram |
| Hoogte | 145 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Schuko-out | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 2 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoorbare alarmstanden | Batterijvervanging |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | ViewPower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074976304 |
| Vendorcode | 10120080 |
| Artikelnr | 948214 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
PowerWalker VI 800 SW Kenmerken:
Zuivere sinusgolf maakt verschillende toepassingen mogelijk Overspanningsbeveiliging voor telefoonverbinding en modem USB-communicatie
Zuivere sinusgolf maakt verschillende toepassingen mogelijk Overspanningsbeveiliging voor telefoonverbinding en modem USB-communicatie
Toon meer
❮
❯
❮
❯
