Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 850SE LCD/IEC Line-interactive 0,85 kVA 480 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De PowerWalker VI 850SE LCD/IEC is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 480 Watt en 0,85 kVA capaciteit. Dit compact apparaat beschikt over een LCD-display voor realtime statusmonitoring en biedt bescherming tegen spanningsschommelingen en stroomuitval. Met vier AC-uitgangen kunt u meerdere apparaten tegelijkertijd van noodstroom voorzien. De IEC-standaard connectors zorgen voor universele compatibiliteit. Dit model is ideaal voor kleine kantoren, werkstations en netwerkapparatuur die continue werking vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 480 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 4260074976427 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 85k |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 480 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Gewicht | 5200 gram |
| Hoogte | 143 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | WinPower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074976427 |
| Artikelnr | 949435 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯