Je bent nog niet ingelogd
Eaton 9E2000IR UPS Dubbele conversie (online) 2 kVA 1800 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Eaton 9E2000IR is een professionele noodstroomvoorziening met dubbele conversie technologie, ontworpen voor ononderbroken stroomvoorziening. Met een capaciteit van 2 kVA en 1800 Watt beschikt deze UPS over zes AC-uitgangen voor flexibele apparatuuraansluiting. Het apparaat biedt betrouwbare bescherming tegen stroomonderbrekingen en spanningsfluctuaties, ideaal voor kritieke zakelijke toepassingen en gevoelige elektronische apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 3553340710346 |
| Vendorcode | 9E2000IR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 6 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Backup Tijd Half Belast | 12 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 4,5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 546 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 91 procent |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 276 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Input vermogensfactor | 99 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Type stroombron | AC |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 608 mm |
| Gewicht | 29900 gram |
| Hoogte | 86.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Uitgangsstroomkabel, USB-kabel |
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Efficiëntie (ECO-modus) | 96,5 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C14 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stekker | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340710346 |
| Vendorcode | 9E2000IR |
| Artikelnr | 961192 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
❮
❯
❮
❯