Je bent nog niet ingelogd
ASRock B550M-HDV moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
55x
Het ASRock B550M-HDV is een compact Micro-ATX moederbord op AMD Socket AM4, ontworpen voor moderne Ryzen processors. Met het B550 chipset biedt het ondersteuning voor PCI-E 4.0 connectiviteit via één x16 slot, ideaal voor grafische kaarten en uitbreidingskaarten. Het bord beschikt over twee geheugenslots met ondersteuning tot 64 GB RAM, wat volstaat voor veelzijdige toepassingen. Een M.2 slot zorgt voor snelle opslag opties. Dit model combineert compacte afmetingen met essential features, geschikt voor budget-bewuste builders die waarde hechten aan AMD's B550 platform.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 4710483931635 |
| Vendorcode | 90-MXBDJ0-A0UAYZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 74,90
laatste 90 dagen: 74,90
69,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eSATA-poorten | 0 |
| Aantal IEEE 1394-/Firewire-poorten | 0 |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC887 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 70 mm, 230 mm |
| Breedte | 201 mm |
| Gewicht | 465 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Radeon Vega |
| Grafische adapter-familie | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 5 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| DVI uit | 1 x |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B550 |
| DirectX versie | 12.0 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483931635 |
| Vendorcode | 90-MXBDJ0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 287615 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





