Je bent nog niet ingelogd
MSI B550-A PRO moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
155x
Het MSI B550-A PRO is een ATX moederbord ontworpen voor AMD Socket AM4 processors met het B550 chipset. Dit bord biedt solide uitbreidingsmogelijkheden met vier geheugeninsluitingen voor tot 128GB RAM en ondersteuning voor PCI-E 4.0. Met twee M.2 sloten beschikt het over snelle SSD-opties. De uitgebreide connectiviteit omvat RGB en ARGB aansluitingen voor geavanceerde verlichting. Dit bord richt zich op gebruikers die een betrouwbare basis zoeken voor mid-range tot high-end AM4 build zonder compromissen op functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eSATA-poorten | 0 |
| Aantal IEEE 1394-/Firewire-poorten | 0 |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC892 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 65 mm, 305 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16000 MB |
| Ondersteuning voor parallel processing | 2-Way CrossFireX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 6 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 8 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B550 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| RAID modi | 0, 1, 10 |
| RAID | ✓︎ |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal montagegaten | 9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 2 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072733667 |
| Vendorcode | B550-A PRO |
| Artikelnr | 287626 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯





