Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte B550 GAMING X V2 moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
332x
Het Gigabyte B550 GAMING X V2 is een ATX-moederbord voor AMD Socket AM4-processors met het B550-chipset. Dit bord biedt ondersteuning voor tot 128 GB geheugen via vier DIMM-slots en beschikt over één PCIe 4.0 x16-slot voor grafische kaarten. Met twee M.2-slots ben je flexibel voor opslag-uitbreidingen. Het moederbord is voorzien van zowel RGB- als ARGB-aansluitingen, ideaal voor custom gaming-builds met verlichting. Een solide keuze voor gamers en content creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC887 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 80 mm, 305 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Gewicht | 1,12 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek GbE LAN chip |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| DVI uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B550 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| RAID modi | 0, 1, 10 |
| RAID | ✓︎ |
| Socket | AM4 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 3 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331810702 |
| Vendorcode | B550 GAMING X V2 |
| Artikelnr | 295757 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





