Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG STRIX B550-A GAMING moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
267x
Het ASUS ROG STRIX B550-A GAMING moederbord is een ATX-formaat moederbord ontworpen voor AMD Socket AM4 processoren. Met de AMD B550 chipset ondersteunt dit moederbord tot 128 GB geheugen via 4 DIMM-sloten. Het beschikt over 1 PCI-E 4.0 x16 slot voor grafische kaarten en 2 M.2 slots voor snelle opslag. Voor RGB-verlichting zijn zowel RGB- als ARGB-aansluitingen aanwezig, wat uitgebreide customisatiemogelijkheden biedt. Dit moederbord is ideaal voor gaming en content creation toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC1220A |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200, 3466, 3600, 3866, 4000, 4133, 4400, 4600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 68 mm, 305 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Gewicht | 945 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | 2-Way CrossFireX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 6 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| S/PDIF | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 0 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Intel I225-V |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | PCI Express 3.0 |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B550 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| RAID modi | 0, 1, 10 |
| RAID | ✓︎ |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 3 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI Express x16 slots | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718017826594 |
| Vendorcode | 90MB15J0-M0EAY0 |
| Artikelnr | 294394 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



