Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME B450M-K II moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
19x
Het ASUS PRIME B450M-K II is een compact Micro-ATX moederbord op AMD Socket AM4, ontworpen voor budget-bewuste gaminers en content creators. Met het AMD B450 chipset ondersteunt het de nieuwste Ryzen processoren. Het bord beschikt over 2 geheugenslots met ondersteuning tot 64 GB RAM en een M.2 slot voor snelle NVMe SSD's. De compacte vorm factor maakt het ideaal voor kleinere cases zonder concessies te doen aan functionaliteit en prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B450 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4718017932387 |
| Vendorcode | 90MB1600-M0EAY0 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eSATA-poorten | 0 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC887 |
| Audio analoog | 7.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 6.1 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 2666 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 226 mm, 259 mm |
| Breedte | 221 mm |
| Gewicht | 840 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 6 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audioconnector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 6 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| DVI uit | 1 x |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B450 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| RAID modi | 0, 1, 10 |
| RAID | ✓︎ |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 2.0 x1 | 2 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Armoury Crate, AI Suite 3, Performance and Power, Saving Utility, TurboV EVO, EPU, DIGI+ VRM, Fan Xpert, PC Cleaner, EZ update, System Information, ASUS CPU-Z, AI Charger, ASUS EZ Installer, DAEMON Tools, Norton Anti-virus software (Free Trial for 60 days), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY, ASUS CrashFree BIOS 3, ASUS EZ Flash 3, ASUS UEFI BIOS EZ Mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718017932387 |
| Vendorcode | 90MB1600-M0EAY0 |
| Artikelnr | 294401 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




