Je bent nog niet ingelogd
Icy Dock MB312M4P-B interfacekaart/-adapter M.2, PCIe
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Icy Dock MB312M4P-B is een M.2 uitbreidingskaart die M.2 SSD's via PCI Express aan uw systeem koppelt. Met ondersteuning voor PCI-E 3.0 standaard en een datasnelheid van 64 Gbit/s biedt deze adapter snelle en betrouwbare connectiviteit. Deze interfacekaart is geschikt voor gebruikers die hun opslagcapaciteit willen uitbreiden met moderne M.2 SSD's in hun desktopcomputer of werkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express versie | PCI-E 3.0 |
| Data transfer snelheid | 64 Gbit/s |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4713227446280 |
| Vendorcode | MB312M4P-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 129.4 mm |
| Diepte | 120,9 mm |
| Gewicht | 89,6 g |
| Hoogte | 21,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express sleufhoeveelheid | 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | M.2, PCIe |
| PCI Express versie | PCI-E 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid | 64 Gbit/s |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227446280 |
| Vendorcode | MB312M4P-B |
| Artikelnr | 1171023 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
