Je bent nog niet ingelogd
Equip 235213 contactdoos RJ-45 Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
Equip 235213 is een professionele RJ-45 contactdoos in het wit. Dit netwerkonderdeel uit de installatieproductenlijn biedt een betrouwbare verbindingsoplossing voor gestructureerde netwerkinstallaties. Met zijn standaard RJ-45 aansluiting is het geschikt voor diverse netwerktoepassingen. Het witte design past zich flexibel aan verschillende installatieomgevingen aan en integreert naadloos in modern interieur. Dit product is ontworpen voor professioneel gebruik in residentiële en commerciële omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 4015867206911 |
| Vendorcode | 235213 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 39 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Gewicht | 27 gram |
| Hoogte | 29.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Cat.56 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867206911 |
| Vendorcode | 235213 |
| Artikelnr | 1000771 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯