Je bent nog niet ingelogd
LogiLink NP0123 wandcontactdoos 2x RJ45
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De LogiLink NP0123 wandcontactdoos biedt twee RJ45-aansluitingen voor professionele netwerktoepassingen. Dit installatiemateriaal ondersteunt CAT6a-netwerkkabelingen en is geschikt voor moderne netwerkomgevingen met hogere bandbreedtevereisten. De doos is leverbaar in praktische grijs en wit afwerkingen, die zich goed aanpassen aan diverse interieursettings. Met zijn compacte design biedt het product een betrouwbare oplossing voor het aansluiten van meerdere netwerkapparatuur op één locatie, ideaal voor kantoren, werkruimten en andere professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Netwerk kabel categorie | CAT6a |
| Kleur Product | Grijs, Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4052792028645 |
| Vendorcode | NP0123 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568B.2-10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 38.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frame | ✓︎ |
| Soort kabel | STP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Netwerk kabel categorie | CAT6a |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792028645 |
| Vendorcode | NP0123 |
| Artikelnr | 113115 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
LogiLinksCAT6A afgeschermd, gebogen, met behuizing voor wandcontactdozen uit zink-spuitgieten, is gereed voor de overdracht van digitale en analoge spraak, gegevens en video tot 10 Gigabit Ethernet. Het hoogwaardige stopcontact is geschikt voor alle huidige en toekomstige toepassingen in CAT5E-, CAT6- en CAT6A-systemen tot 10 GbE. Dit stopcontact is ook geschikt voor Power over Ethernet (PoE) en nieuwe PoE + -toepassingen. Samen met de optionele achterkast wordt deze frontplaat een CAT6A opbouwdoos.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯