Je bent nog niet ingelogd
Intronics Modular surface units RJ-11
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Intronics Modular surface units RJ-11 zijn praktische netwerkdozen uit de categorie installatiemateriaal. Deze units bieden een flexibele oplossing voor het aansluiten van RJ-11 verbindingen en zijn uitgevoerd in een bruine kleur. Ze zijn modulair van ontwerp, wat eenvoudige installatie en uitbreiding mogelijk maakt. Deze oppervlakte-gemonteerde units zijn geschikt voor diverse toepassingen waarbij RJ-11 aansluitingen nodig zijn. De units bieden een betrouwbare verbindingsoptie voor uw netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intronics |
| Aansluiting | RJ-11 |
| Kleur Product | Bruin |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 8716065132823 |
| Vendorcode | TD1704 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin |
| Materiaal behuizing | ABS kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 1.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-11 |
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065132823 |
| Vendorcode | TD1704 |
| Artikelnr | 752850 |
| Merk | Intronics |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Opbouwdoos Telefonie
Onderinvoer
Opbouwdoos telefonie enkel RJ11/ RJ12/ RJ45.
Onderinvoer
Opbouwdoos telefonie enkel RJ11/ RJ12/ RJ45.
Toon meer
Vergelijkbare producten