Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com C2-D46-UC2-CBL-KVM KVM-switch Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com C2-D46-UC2-CBL-KVM is een compacte KVM-switch die tot twee computers verbindt met een resolutie tot 5120 x 1440. Met DisplayPort-video-ingangen en USB-verbindingen voor muis en toetsenbord biedt deze switch een gebruiksvriendelijke oplossing om tussen meerdere systemen te schakelen. Het ruimtebesparende, zwarte ontwerp maakt deze KVM-switch geschikt voor een professionele werkomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 5120 x 1440 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 65030899352 |
| Vendorcode | C2-D46-UC2-CBL-KVM |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Gewicht | 350 gram |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| IP control | ✖︎ |
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aantal computers | 2 |
| Aantal Console DisplayPorts-poorten | 1 |
| Aantal microfooningangen | 1 |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, 3.5mm mic, DisplayPort, USB A |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doorgelust | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 230568 uur |
| Scaninterval | 10, 20, 30, 40, 50, 60 s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 5120 x 1440 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiokanalen | 2.0 |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030899352 |
| Vendorcode | C2-D46-UC2-CBL-KVM |
| Artikelnr | 1146920 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met deze USB Type-C KVM Switch kunnen gebruikers schakelen tussen twee USB-C laptops, waarbij ze een 4K 60Hz DisplayPort monitor, toetsenbord, muis en audio input/output apparaten delen.
De KVM-switch is bus powered en beschikt over geïntegreerde USB-C en 3,5mm Audio Input/Output kabels. Dit zorgt voor compatibiliteit en prestaties tussen de KVM-switch, monitor en randapparatuur - zonder de behoefte om de kabels te selecteren en te kopen die nodig zouden zijn voor die aansluitingen.
De 2-poorts KVM-switch is compatibel met alle besturingssystemen, waaronder Windows, macOS, ChromeOS en Linux. De KVM werkt met alle hardwareplatforms, waaronder Intel, AMD en Apple M1/M2.
De KVM-switch biedt twee opties om tussen hosts te schakelen - een remote drukknop of hotkey-commando's, met behulp van de downloadbare software. De remote drukknop is voorzien van een kabel van 1,5 m voor optimale plaatsing in de opstelling. Onafhankelijke audioschakeling is mogelijk via de software, met behulp van sneltoetsen (d.w.z. hotkeys), waardoor ononderbroken audio wordt gegarandeerd bij het schakelen tussen hostapparaten.
StarTech.com Connectivity Tools zijn ontwikkeld om de prestaties en veiligheid te verbeteren en het is het enige softwarepakket op de markt dat werkt met een breed scala aan IT-connectiviteitsaccessoires. De software suite omvat:
Advanced Windows Layout Utility: Vensterindelingen instellen en opslaan. MAC Address Pass-Through Utility: Netwerkbeveiliging verbeteren. USB Event Monitoring Utility: Aangesloten USB-apparatuur traceren en loggen. Wi-Fi Auto Switch Utility: Gebruikers snel toegang geven tot hogere netwerksnelheden via bekabeld LAN. Voor uitgebreide informatie en om de StarTech.com Connectivity Tools te downloaden, kunt u terecht op: www.startech.com/connectivity-tools
Zorgeloze Installatie
De KVM-switch is bus powered en beschikt over geïntegreerde USB-C en 3,5mm Audio Input/Output kabels. Dit zorgt voor compatibiliteit en prestaties tussen de KVM-switch, monitor en randapparatuur - zonder de behoefte om de kabels te selecteren en te kopen die nodig zouden zijn voor die aansluitingen.
Compatibiliteit
De 2-poorts KVM-switch is compatibel met alle besturingssystemen, waaronder Windows, macOS, ChromeOS en Linux. De KVM werkt met alle hardwareplatforms, waaronder Intel, AMD en Apple M1/M2.
Intuïtieve Bediening
De KVM-switch biedt twee opties om tussen hosts te schakelen - een remote drukknop of hotkey-commando's, met behulp van de downloadbare software. De remote drukknop is voorzien van een kabel van 1,5 m voor optimale plaatsing in de opstelling. Onafhankelijke audioschakeling is mogelijk via de software, met behulp van sneltoetsen (d.w.z. hotkeys), waardoor ononderbroken audio wordt gegarandeerd bij het schakelen tussen hostapparaten.
Hogere productiviteit en beter device management dankzij de StarTech.com Connectivity Tools
StarTech.com Connectivity Tools zijn ontwikkeld om de prestaties en veiligheid te verbeteren en het is het enige softwarepakket op de markt dat werkt met een breed scala aan IT-connectiviteitsaccessoires. De software suite omvat:
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯