Je bent nog niet ingelogd
ATEN KVM Switch 2-port DVI USB CS682
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De ATEN KVM Switch 2-port DVI USB CS682 biedt een efficiënte manier om twee computers met DVI-video en USB-randapparatuur te beheren. Met een maximale resolutie van 1920 x 1200 pixels en vier USB 2.0-poorten, kan deze compacte KVM-schakelaar uw productiviteit verhogen door snel tussen computers te wisselen zonder te hoeven wisselen van muis, toetsenbord of andere apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Aansluiting video | DVI, DVI-D |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 4710423775909 |
| Vendorcode | CS682-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal consoles | 1 Stuks |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Audio-ondersteuning | ✓︎ |
| Audioverbinding | 2x 3.5 mm |
| Bedieningsmogelijkheden | Hotkey, Mouse, Poortkiezer op Afstand |
| Beeldschermverbinding | DVI |
| Consoleverbinding | 1x DVI-D Female, 2x 3.5 mm Female, 2x USB A Female |
| Kabeltype | 3,5 mm, DVI, USB |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal buitenkant | ABS, PVC |
| Maximale resolutie | 1920x1200 |
| Muis- en toetsenbordverbinding | USB |
| Ondersteunde technologie | USB 2.0 |
| PC-verbinding | 2x DVI-D Male, 4x 3.5 mm Male, 4x USB A Male |
| Poorten | 2 poort(en) |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Stroomverbruik indien ingeschakeld | 3.05 W |
| Type elektronisch apparaat | KVM |
| Type verpakking | Doos |
| USB Hub | ✖︎ |
| Versie | With Audio Support |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710423775909 |
| Vendorcode | CS682-B |
| Artikelnr | 171787 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
• 2 Port USB KVM Switch
• Voor het aansluiten van 2 computers op 1 toetsenbord, muis, speakers en monitor
• Geschikt voor DVI aansluitingen
• Resolutie tot max 1920 x 1200 pixels
• Inclusief 1.8m kabels
The CS682 takes a giant step forward from prior models in the Petite series, by offering DVI functionality, USB 2.0 peripheral sharing, and a rich bass experience for 2.1 surround systems. Another new feature of the CS682 is the implementation of a remote port selector. This means that you can now control port switching from the desktop while the switch itself can be placed in a convenient, out of the way, location.
Furthermore, the CS682 features enhanced Video DynaSyncâ„¢ technology, which stores the console monitor's EDID (Extended Display Identification Data) to optimize display resolution. Also, in addition to new hotkeys, the CS682 offers the latest mouse port-switching function - simply double-click on the scroll wheel of a USB mouse to change ports. Finally, the CS682's new Power on detection feature means that if one of the computers is powered off, switch will automatically switch to the other powered-on computer.
Featuring an unbeatable combination of DVI functionality, USB 2.0 peripheral sharing convenience, and enhanced user-friendly operations, the CS682 allows users to keep up with the latest innovations in desktop multimedia applications.
• Voor het aansluiten van 2 computers op 1 toetsenbord, muis, speakers en monitor
• Geschikt voor DVI aansluitingen
• Resolutie tot max 1920 x 1200 pixels
• Inclusief 1.8m kabels
The CS682 takes a giant step forward from prior models in the Petite series, by offering DVI functionality, USB 2.0 peripheral sharing, and a rich bass experience for 2.1 surround systems. Another new feature of the CS682 is the implementation of a remote port selector. This means that you can now control port switching from the desktop while the switch itself can be placed in a convenient, out of the way, location.
Furthermore, the CS682 features enhanced Video DynaSyncâ„¢ technology, which stores the console monitor's EDID (Extended Display Identification Data) to optimize display resolution. Also, in addition to new hotkeys, the CS682 offers the latest mouse port-switching function - simply double-click on the scroll wheel of a USB mouse to change ports. Finally, the CS682's new Power on detection feature means that if one of the computers is powered off, switch will automatically switch to the other powered-on computer.
Featuring an unbeatable combination of DVI functionality, USB 2.0 peripheral sharing convenience, and enhanced user-friendly operations, the CS682 allows users to keep up with the latest innovations in desktop multimedia applications.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯