Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 4 poorts KVM switch met dubbele VGA 2 poorts USB 2.0 hub
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De StarTech.com 4-poorts KVM-switch met dubbele VGA-aansluiting en 2-poorts USB 2.0-hub biedt een flexibele oplossing om tot 4 computers te bedienen. Met ondersteuning voor resoluties tot 1920 x 1200 en USB-aansluiting voor muis en toetsenbord, is deze switch geschikt voor een breed scala aan gebruiksscenario's. De extra USB 2.0-poorten maken het mogelijk om externe apparaten aan te sluiten, waardoor de gebruiksvriendelijkheid wordt verbeterd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 4 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030860642 |
| Vendorcode | SV431DVGAU2A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Externe adapter | ✓︎ |
| Ingangsspanning | 110-240 V |
| Output current | 1,5 A |
| Spanning | 12 V |
| Stroom | 0.8 A |
| Type stekker | Type M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 1240 gram |
| Hoogte | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IP control | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 4 |
| Aantal microfooningangen | 4 |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Aantal USB-poorten console | 4 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, USB A, VGA (D-Sub) |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 1 gebruiker(s) |
| Compatibele soorten stopcontacten | AU, EU, UK, US |
| Doorgelust | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Resolutie (maximum analoog) | 1920 x 1200 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030860642 |
| Vendorcode | SV431DVGAU2A |
| Artikelnr | 991455 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met deze USB KVM switch kunt u vier computers, elk met dubbele VGA-uitgangen, aansluiten op een werkstation met twee schermen. U kunt het werkstation omschakelen tussen elke computer alsmede twee extra USB-randapparaten en 3,5 mm luidsprekers & microfoon.
Deze KVM switch biedt maximale productiviteit door ondersteuning van twee VGA-video-ingangen en vier verschillende computers. U hebt niet alleen toegang tot meerdere computers, maar kunt ook twee VGA-schermen op elke computer gebruiken voor het streamen van onafhankelijke content naar elk scherm, waardoor u kunt multitasken en uw productiviteit kunt vergroten. De VGA-poorten ondersteunen resoluties tot 1920x1200 voor maximale schermweergave.
Deze KVM switch is voorzien van dubbele video en ondersteunt uw toetsenbord en muis, samen met een 2-poorts USB hub voor extra randapparaten, waardoor deze KVM switch bij uitstek geschikt is voor toegang tot vier aparte systemen via hetzelfde werkstation. Door ondersteuning van uw werkstation plus twee extra randapparaten is deze KVM switch ideaal voor serverbesturing, en vergemakkelijkt deze switch de toegang tot meerdere computersystemen.
Deze 4-poorts KVM switch garandeert moeiteloze bediening via intuïtieve sneltoetsen. Deze KVM switch biedt een eenvoudige maar uitgebreide oplossing voor de omschakeling tussen elke aangesloten computer en ondersteunt ook handbediening met de gemakkelijk toegankelijke knoppen aan de voorkant van de switch.
Als u deze KVM switch in uw server rack wilt monteren, biedt StarTech.com een 1U rack montagesteun (apart verkrijgbaar), waarmee deze KVM wordt omgetoverd in een KVM die in een rack kan worden gemonteerd.
Maximale productiviteit met dubbele video
Deze KVM switch biedt maximale productiviteit door ondersteuning van twee VGA-video-ingangen en vier verschillende computers. U hebt niet alleen toegang tot meerdere computers, maar kunt ook twee VGA-schermen op elke computer gebruiken voor het streamen van onafhankelijke content naar elk scherm, waardoor u kunt multitasken en uw productiviteit kunt vergroten. De VGA-poorten ondersteunen resoluties tot 1920x1200 voor maximale schermweergave.
Toegang tot meerdere systemen
Deze KVM switch is voorzien van dubbele video en ondersteunt uw toetsenbord en muis, samen met een 2-poorts USB hub voor extra randapparaten, waardoor deze KVM switch bij uitstek geschikt is voor toegang tot vier aparte systemen via hetzelfde werkstation. Door ondersteuning van uw werkstation plus twee extra randapparaten is deze KVM switch ideaal voor serverbesturing, en vergemakkelijkt deze switch de toegang tot meerdere computersystemen.
Probleemloze bediening
Deze 4-poorts KVM switch garandeert moeiteloze bediening via intuïtieve sneltoetsen. Deze KVM switch biedt een eenvoudige maar uitgebreide oplossing voor de omschakeling tussen elke aangesloten computer en ondersteunt ook handbediening met de gemakkelijk toegankelijke knoppen aan de voorkant van de switch.
Monteer uw KVM switch in een rack
Als u deze KVM switch in uw server rack wilt monteren, biedt StarTech.com een 1U rack montagesteun (apart verkrijgbaar), waarmee deze KVM wordt omgetoverd in een KVM die in een rack kan worden gemonteerd.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯