Je bent nog niet ingelogd
LogiLink HDW0103AR audio/video extender AV-receiver Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De LogiLink HDW0103AR is een audio/video extender die speciaal ontworpen is voor KVM-toepassingen. Dit compacte apparaat beschikt over 1 HDMI-uitgang en ondersteunt HDMI 2.0 standaard. Het device is in staat om videodata tot een maximale resolutie van 3840 x 2160 pixels over te dragen, wat een hoge beeldkwaliteit mogelijk maakt. Dankzij deze specificaties biedt de extender flexibiliteit bij het uitbreiden van uw audio- en videoinstallatie. Het zwarte ontwerp past goed in professionele omgevingen en serverkasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| HDMI uit | 1 x |
| HDMI versie | 2.0 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 4052792075533 |
| Vendorcode | HDW0103AR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | AV-receiver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Externe adapter | ✓︎ |
| Operating voltage | 5 V |
| Stroom | 2 A |
| Type stroombron | USB |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 154 mm |
| Diepte | 77.5 mm |
| Gewicht | 330 gram |
| Hoogte | 21 mm |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 154 x 77,5 x 21 mm |
| Receiver gewicht | 330 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximaal bereik | 150 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennas quantity | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RF vermogen | 58 mW |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792075533 |
| Vendorcode | HDW0103AR |
| Artikelnr | 1167941 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯